Sportowcy

Ewa Swoboda – wiek, waga, wzrost, rekordy

Te tematy związane z polską zawodniczką są najchętniej wyszukiwane w sieci. Nie ma w tym nic dziwnego. Ewa Swoboda to nie tylko utalentowana sprinterka, ale też osoba o barwnym charakterze! Na początku 2019 roku Ewa ponownie zademonstrowała swoje umiejętności, ustanawiając rekord podczas zawodów w Niemczech, w Karlsruhe.

Ewa Swoboda – ustanowione rekordy

Ewa Swoboda ma na swoim koncie spektakularne rekordy! W 2013 roku aż cztery razy poprawiła rekord Polski juniorek młodszych na dystansie 100 metrów. W kolejnym roku jeszcze trzykrotnie ustanowiła nowy rekord na tym samym dystansie. W 2016 roku ustanowiła nowy rekord Polski na dystansie 60 metrów. Jej największym osiągnięciem jest ustanowienie rekordu świata juniorek. Dokonała tego 12 lutego 2016 roku, podczas mityngu Copernicus Cup w Toruniu, gdzie uzyskała wynik 7,07. W 2023 roku na MŚ Ewa Swoboda została najlepszą europejką z czasem 10,97 sek. Zawody lekkoatletyczne od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród typerów i fanów sportu. Przed obstawieniem kuponu warto sprawdzić statystyki na tematycznych stronach, w zakładce pewniaki na dziś.

Ewa Swoboda – wiek

Ewa Swoboda urodziła się 26 lipca 1997 roku w mieście Żory. W 2018 roku obchodziła swoje 21 urodziny.

Ewa Swoboda – wzrost

Polska sprinterka, Ewa Swoboda, ma 164 cm wzrostu.

Ewa Swoboda – waga

Waga zawodniczki wynosi 55 kg.

O mnie

Artykuły

Cześć, jestem Szymon Nawrocki - biegacz z krwi i kości! Bieganie to moja największa pasja, która pozwala mi zachować zdrowie i dobrą formę. Uwielbiam dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy chcą dołączyć do biegowej społeczności.