Natalia Kaczmarek – wiek, waga, wzrost

45 sec read

natalia kaczmarek wiek waga wzrost

Natalia Kaczmarek to znana polska lekkoatletka, której nazwisko jest powszechnie rozpoznawane. Jest ona posiadaczką złotego medalu olimpijskiego, ale lista jej osiągnięć jest dłuższa. Ale kim naprawdę jest Natalia Kaczmarek? W związku z jej popularnością wiele osób szuka informacji o Natalii Kaczmarek w internecie. W tym miejscu postaramy się zgromadzić najważniejsze fakty z życia tej utalentowanej biegaczki. 

Kim jest Natalia Kaczmarek

Natalia Kaczmarek jest polską lekkoatletką specjalizującą się w biegu na dystansie 400 m. Od roku 2021 stanowi jedną z kluczowych postaci polskiej reprezentacji w tej dyscyplinie sportowej. Zasłynęła zdobyciem złotego medalu w sztafecie mieszanej 4×400 m podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Zaszczyt przełamania bariery 50 sekund w biegu na 400 m, jako druga Polka po Irenie Szewińskiej, przypadł jej podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej w Chorzowie w 2022 roku. Jeśli jesteś fanem sportu, możesz obstawiać ulubione wydarzenia sportowe na stronie polskiego bukmachera online BETFAN.

Wiek Natalii Kaczmarek

Natalia Kaczmarek urodziła się 17 stycznia 1998 roku w Drezdenko (województwo lubuskie). W 2023 roku skończyła więc 25 lat.

Wzrost i waga Natalii Kaczmarek

Natalia Kaczmarek ma 171 cm wzrostu i waży około 60 kg. Jak na lekkoatletkę, jest to stosunkowo niska waga, ale stanowi idealną proporcję do jej wzrostu.