Bieganie

Natalia Kaczmarek – wiek, waga, wzrost

Natalia Kaczmarek to znana polska lekkoatletka, której nazwisko jest powszechnie rozpoznawane. Jest ona posiadaczką złotego medalu olimpijskiego, ale lista jej osiągnięć jest dłuższa. Ale kim naprawdę jest Natalia Kaczmarek? W związku z jej popularnością wiele osób szuka informacji o Natalii Kaczmarek w internecie. W tym miejscu postaramy się zgromadzić najważniejsze fakty z życia tej utalentowanej biegaczki. 

Kim jest Natalia Kaczmarek

Natalia Kaczmarek jest polską lekkoatletką specjalizującą się w biegu na dystansie 400 m. Od roku 2021 stanowi jedną z kluczowych postaci polskiej reprezentacji w tej dyscyplinie sportowej. Zasłynęła zdobyciem złotego medalu w sztafecie mieszanej 4×400 m podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Zaszczyt przełamania bariery 50 sekund w biegu na 400 m, jako druga Polka po Irenie Szewińskiej, przypadł jej podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej w Chorzowie w 2022 roku. Jeśli jesteś fanem sportu, możesz obstawiać ulubione wydarzenia sportowe na stronie polskiego bukmachera online BETFAN.

Wiek Natalii Kaczmarek

Natalia Kaczmarek urodziła się 17 stycznia 1998 roku w Drezdenko (województwo lubuskie). W 2023 roku skończyła więc 25 lat.

Wzrost i waga Natalii Kaczmarek

Natalia Kaczmarek ma 171 cm wzrostu i waży około 60 kg. Jak na lekkoatletkę, jest to stosunkowo niska waga, ale stanowi idealną proporcję do jej wzrostu.